היבואן מהיצרן לצרכן

"היבואן" מתמחה בייבוא ושיווק של קרמיקה וכלים סניטריים במחירים מהיבואן לצרכן. לאורך השנים רשת היבואן רכשה לעצמה לקוחות רבים ומרוצים שממליצים עליה בחום וחוזרים לרכישות נוספות.

"היבואן" מתהדר באולם תצוגה ענק בו ניתן להתרשם ממגוון אינסופי של מוצרים לעיצוב, ריצוף ושדרוג הבית לצד מוצרים רבים כגון אריחי קרמיקה/פורצלן, אבן, כלים סניטריים, מקלחונים, פרקטים, ועוד.

צוות העובדים וההנהלה מתמחים בתחום העיצוב והייעוץ כבר שנים רבות וצברו ניסיון עשיר וידע רב בתחום כך שכיום הצוות כולו מוכשר לתת מענה, ייעוץ ושירות מיטבי למאות הלקוחות שפוקדים את הסניפים בכל חודש.

רשת היבואן שמה לה למטרה מול עיניה מספר עקרונות מנחים אותם היא מקפידה לשמר ולהעביר הלאה לעובדיה החדשים על מנת לשמור על אופייה, ייחודה וסטנדרט השירות הגבוה בו היא ידועה.

סלון

חיפויים וריצופים

הצבע, המרקם, הטקסטורה, הגודל, סוג האבן... יש כל כך הרבה משתנים המשפיעים על אופי קיר או רצפת החלל המעוצב. היבואן מזמינים אתכם להכניס סטייל חדש לבית, להלביש, לעצב, וליצור אופי לכל חדר וחדר. בואו להחשף למגוון בלתי יאומן של אריחים לחיפוי וריצוף מטובי המותגים ברחבי העולם. כל האריחים באולם התצוגה ניתנים להזמנה בכמויות וחיתוכים לפי דרישה להתאמה מושלמת לדרישת הלקוח.

חדר אמבטיה

אמבטיות

חדר האמבט שלכם, המקום המושלם לפתוח ולסגור בו את היום, איזו אווירה יש בו? דמיינו לכם פינוק מקסימלי, דמיינו הנאה, דמיינו רוגע, דמיינו עיצוב. עכשיו תפסיקו לדמיין והגיעו לשדרג את חדר האמבטיה שלכם עם מגוון מוצרי היבואן האיכותיים והעמידים. אנו מזמינים אתכם להתרשם ממגוון עצום של ארונות אמבטיה, כיורים וברזים, מקלחונים אמבטיות ואמבטיונים ושלל אביזרים משלימים להעצמת החוויה

City Doors

דלתות פנים

היבואן פותחים לכם דלת לעולם של עיצוב עם קולקציית דלתות הפנים המעוצבות מבית CITY DOORS הדלתות כולן מגיעות עם אחריות לכל החיים מנזקי מים, עמידות, איכותיות ומעוצבות. כניסה מרשימה לכל חדר היא כבר לא חלום, בואו עוד היום להתרשם מהמגוון העצום של הדלתות המעוצבות במתחם, להחליף את הדלתות הישנות והעייפות וליהנות ממראה משודרג, מרענן ומזמין במיוחד

סגירת תפריט